Pro firmy

Naše práce se točí kolem drinků a lidí. Nebo se spíš i s drinky točíme kolem lidí - Vás. Jste alfou a omegou našeho řemesla. 

 

Proto se staráme nejen o chuť našich drinků, ale i celkovou osvětu, jak se cítit dobře fyzicky i mentálně. 

 

V Berry's Juice již téměř 10 let vytváříme zázemí pro Vaše zdraví: přípravou ovocných drinků. Ale čteme i studie, ověřujeme informace, posloucháme přednášky a vše testujeme sami na sobě. 

V podstatě nás zajímá, jak se cítit dobře a být zdravý i se všemi neřestmi běžného života, jako je málo spánku a naopak spousta stresu. 

 

Co děláme: 

 

1. Vozíme drinky 

 

Na meetingy či jako bonus ke speciálnímu dni. Pro malé firmy i pro desítky kolegů a přátel. Vše připravujeme na míru a umíme pracovat s rozpočtem již 50 Kč na osobu. 

 

2. Vzděláváme a bavíme

 

Umíme připravit ochutnávku s tematickou přednáškou o našich drincích, základu zdraví, jak krátkodobě podpořit energii i jak se vyhnout nemocím. 

 

3. Projekt VíceMéně 

 

Děláme osvětu o základech zdravé stravy a jejím vlivu na pracovní výkon. Tedy VÍCE ovoce a MÉNĚ stresu. Každý měsíc posíláme minutové video s rychlými tipy, jak zvládat svou práci a cítit se dobře. Video můžete použít jako zpestření svých vnitrofiremních newsletterů. Součástí jsou také bonusy a slevy pro Vaše kolegy, kteří si u nás objednávají drinky. 

Projekt VíceMéně je způsob, jak dát svým kolegům něco navíc a podpořit zdravý životní styl, ikdyž ve firemním rozpočtu není prostor pro výdaje. 

 

Pro více informací nám napište na

info@berrysjuice.cz

 

 nebo volejte na

+420 774 600 946.